Jak Accent Spa RF funguje?

Především je důležité zdůraznit, že přístroj Accent SPA RF má patentovanou radiofrekvenci a je lékařsky certifikovaný. Ošetření je prokazatelně účinné a naprosto bezpečné. Radiofrekvenční unipolární technologie zajišťuje řízené zvýšení teploty ve tkáni do hloubky až 20 mm. Tím prostupuje tukové buňky a současně výrazně redukuje celulitidu. Zahřívání tkáně v této hloubce dlouhodobě zlepšuje metabolismus v daném místě. Navázáním tuků na vodu a následním vstřebáním lymfatickým systémem dochází k jejich odvedení přirozenou cestou z těla ven. Právě proto zdůrazňujeme zvýšený příjem tekutin před i po ošetření. Bipolární hlavice pak slouží k vyhlazení vrásek a vypnutí pokožky, zahřívá tkáň do hloubky až 6 mm. Ve tkáni dojde ke zvýšené mikrocirkulaci a výrazné obnově kolagenových vláken. Lymfatický systém se dále sám postará o odvedení zbytků nejen tuků, ale i toxinů.

 

Unipolární hlavice

Používá se při ošetřeních, která mají za cíl odstranění celulitidy a tvarování problematických partií. Zahřívá tukovou tkáň do hloubky  20 mm a tím ji redukuje - rozpouští tuk na mastné kyseliny a glycerol, které se váží na vodu a jsou postupně odváděny lymfatickým systémem. Proto je důležité dodržování pitného režimu a omezení kofeinu a alkoholu (zpomalují lymf. systém). Zároveň v místě ošetření aktivuje lymfatický systém, který spolu s tuky odvádí i usazené toxiny a další nežádoucí látky. Výsledky se projevují postupně v rámci několika týdnů v závislosti na funkci lymfatického systému. Zpravidla se však doporučuje podstoupení série 3 - 5 ošetření.

 

Unipolární hlavice dále pozitivně působí na:

  • zlepšení lokálního metabolismu
  • hojení poničené tkáně (strie, jizvy)
  • odvedení zadržovaných tekutin a toxinů lymfatickým systémem
  • absorbování otoků

 

Bipolární hlavice

Pomáhá k vyhlazení a odstranění vrásek. Při ošetření pleti bipolární hlavicí působí RF vlny v hloubce od 2 do 6 mm. Díky jejich působení se zvyšuje pružnost pokožky a vrásky se postupně vypínají. Výsledky se projevují postupně během cca 14 dní po ošetření. I u odstraňování vrásek se doporučuje absolvovat alespoň 3 ošetření.

 

Bipolární hlavice příznivě ovlivňuje:

  • násobení kolagenových vláken
  • zvýšení krevní mikrocirkulace
  • odvedení zbytku tuku a toxinů lymfatickým systémem

 

Pro více informací, nebo v případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte >>

Pro bližší představu o tom, co se těle děje během působení RF vlnění si pusťte následující video.