O BODY CLINIC Karlovy Vary, Praha

Studio Body Clinic poskytuje jako jediné v Karlových Varech a jako jedno z mála v ČR zeštíhlení problémových partií, vyhlazení vrásek a celulitidy pomocí radiofrekvenčního přístroje Accent Spa RF. Narozdíl od konkurenčních přístrojů pracujících na principu ultrazvuku, vakua apod. účinkuje až 3 týdny po ošetření.

Nebudeme vám slibovat okamžité, leč pomíjivé výsledky a úbytek centimetrů jako konkurenční metody. Ten je totiž často způsobem jen masivním a často nebezpečným odvodněním organismu. My vám zaručíme , že od nás neodejdete nespokojeni. Kýžený úbytek centimetrů se dostaví po několika týdnech, až váš lymfatický systém zvládne odvést tuk rozpuštěný radiofrekvenčními vlnami z vašich prolbémových partií.

Mezi jednotlivými ošetřeními, která doporučujeme absolvovat minimálně 3, provedeme kontrolní měření. Ta vám jistě potvrdí, že jste na správné cestě k odstranění tuku, vyhlazení vrásek, či celulitidy...

Objednejte se on-line na:

Studio Body Clinic sídlí ve Spa Resortu Sanssouci, jednom z nejvýznamnějších lázeňských hotelů v Karlových Varech. Body Clinic najdete nedaleko recepce tzv. Blue House. Najdete ho také v Praze na Pankráci. Kromě odborného ošetření problémových partíí zde získáte:

  • konzultaci ZDARMA
  • odborné poradenství
  • možnost nákupu potravinových doplňků pro zvýšení efektu ošetření
  • možnost zakoupení dárkových poukazů

 

Jako novinku nabízí Body Clinic pasivní procvičení svalových skupin břicha, hýžďových a stehenních svalů, paží, zad apod. díky myostimulátoru. Kromě kosmetického efektu má myostimulátor i relaxační účinky. Pomáhá také uvolnit svalové napětí.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.