Myostimulátor

 Myostimulátor slouží k formování postavy, ošetření celulitidy, odstraňování tukových polštářků a posilování svalů. Výhodou je intenzivní procvičování svalů bez fyzické námahy. Po tomto cvičení nedochází k tvorbě kyseliny mléčné ve svalech a tudíž nedochází ani k bolestem svalů v následujících dnech tak, jak tomu je po standardním cvičení v posilovnách. Dopřejte si cvičení v leže a bez námahy.

  • cena 350,- Kč / 1 ošetření
  • 5 ošetření sleva 20%
  • 10 ošetření sleva 30%

 

Účinky myostimulátoru

Myostimulátor je moderní elektronický přístroj určený ke zpevnění a zesílení stimulovaných svalů a úbytku podkožního tuku. Nejčastěji jsou stimulovány svalové skupiny břicha, hýžďové a stehenní svaly, ale je možné stimulovat i svaly na pažích, zádech apod. Po deseti procedurách se dosahuje úbytku 2–10 cm v pase, 3–5 cm v bocích a na stehnech. Ošetření myostimulátorem zároveň redukuje celulitidu. Výsledky se násobí, pokud se spojí léčba myostimulátorem s pohybovou aktivitou a správnou životosprávou. Čtyřicet minut strávených na myostimulátoru lze přirovnat ke dvěma hodinám cvičení.

Doba aplikace je 40 minut 2–3× týdně. Počet stimulací není omezen Dosažený efekt stimulace přetrvává a to v závislosti na životosprávě a tělesném pohybu klienta. Pokud získaný stav chceme udržet je nutné opakovat proceduru 1× za tři týdny. Myostimulace je bezpečná léčebná, kosmetická a masážní metoda, při které klient relaxuje. Horní věkové omezení není.

 

Princip myostimulátoru

Principem MYOSTIMULÁTORU je působení nízkofrekvenčního proudu ve formě MONOPOLAR nebo BIPOLAR. Přístroj tak napodobuje činnost nervové soustavy a nahrazuje mozek - nervové dráhy tak přenesou informaci pomocí elektrických impulzů na svalovou buňku. Tělo tedy vytváří bioproudy, které řídí svaly. Účinek elektronicky vyvolaného impulzu je stejný jako u impulzu vyvolaného mozkem - vyvolá svalovou kontrakci. Signály jsou programovány tak, aby simulovaly přirozené impulzy, které vedou k příjemným a účinným svalovým kontrakcím - tím působí jako přirozené cvičení.

  • Objednejte se na ošetření myostimulátorem, nebo jen na nezávaznou konzultaci on-line >>
  • Nebo nás kontaktujte telefonicky, či e-mailem. Kontakty >>