Neinvazivní, bezbolestná liposukce

Takzvaná bezbolestná, neinvazivní liposukce je příjemnou alternativou ke klasické liposukci. Narozdíl od ní nepřináší žádná rizika, nevyžaduje pracovní neschopnost a může ji podstoupit každý. Tukové buňky se díky hloubkovému působení radiofrekvenčních vln vyprazdňují a přirozeně odcházejí z těla pomocí lymfatického systému. Bezbolestná liposukce navíc nevyžaduje žádná omezení! Ihned po ošetření můžete odejít a dělat vše, na co jste zvyklí. 

 Objednat se na konzultaci ZDARMA do BODY CLINIC >>

Pro přechod do fotogalerie klikněte na obrázek

Nebudeme vám slibovat okamžité, leč pomíjivé výsledky a úbytek centimetrů jako konkurenční metody, ale zaručíme vám, že od nás neodejdete nespokojeni. Úbytek centimetrů se dostaví po několika týdnech, až váš lymfatický systém zvládne odvést tuk rozpuštěný radiofrekvenčními vlnami z vašich prolbémových partií. Více o principu bezbolestné liposukce >>

 

Maximalizace výsledku

Pro maximalizaci výsledku bezbolestné liposukce byste měli dodržovat několik jednoduchých zásad

Pitný režim

Minimálně 3 dny (nejlépe 14 dní) před ošetřením byste měli dodržovat pitný režim a vypít 2 - 3 litry tekutin za den. Ideální je rozložit příjem tekutin do celého dne. Pít byste měli nealkoholické, neslazené a nesycené nápoje bez obsahu kofeinu. Naprosto vhodná je neperlivá voda, bylinkové či ovocné čaje.

Vynechat alkohol

Pro maximalizaci výsledků bezbolestné liposukce byste se alespoň týden před ošetřením, mezi jednotlivými ošetřeními a alespoň týden po posledním ošetření měli vyvarovat alkoholu.

Odpustit si kofein

Důležité je také omezit pití nápojů s obsahem kofeinu. Pokud si neumít odpustit kávu, omezte její příjem na minimum.